صفحه اصلی            درباره ما               خدمات                 محصولات                 اخبار                 تماس با ما
درباره ما

با سلام و احترام به استحضار می رساند شرکت ایمنی رامین تحت شماره 7139 و دارای دو مجوز خدمات فنی از اتحادیه ماشین سازان و فلز تراشان ( 3916) ، مجوز تولیدی از اتحادیه کلاه و اینی فروشان (396/85) . با سابقه بیست ساله مدیریت این شرکت مفتخر به تجهیز پروژه های پیشگیری از حریق ، طراحی و سازنده کلیه ماشین های آتشنشانی ، پیشرو ، آمبولانس و کلیه قطعات و متعلقات از قبیل ( پمپ ، اتصالات ، موتور پمپ و غیره ) نظارت و پیشگیری ایمنی و مشاوره رایگان و همچنین دارای بیمه مسئولیت مدنی ایران بوده است و تجربه فراوانی در زمینه های مختلف علوم فنون آتش سوزی کسب نموده است .

لذا با توجه به تجارب فراوان در زمینه های فوق فرصت را مغتنم شمرده و آمادگی کامل خود را در جهت ارائه هر گونه خدمات ایمنی و آتش نشانی ، طراحی ، اجرا ، نصب ، سرویس و نگهداری سیستم های اعلام حریق و اطفاء حریق اتوماتیک و دستی ، فروش و شارژ انواع کپسول های آتش نشانی اعلا م می دارد.

این مدیریت با ارج نهادن به سلایق ، ایده ها ، پیشنهادات و انتقادات سازنده شما سروران گرامی و با امید به اینکه بتواند با قبول تعهد قسمتی اندک ولی مهم از مسئولیت کلان آن مدیریت محترم و با تلاش و همتی مضاعف و با ایجاد محیطی ایمن در کنار شما در جهت خدمتی صادقانه گام برداشته و افتخار همکاری داشته باشید .

در ضمن قبل از شارژ خاموش کننده ها آموزش به صورت تئوری و عملی انجام خواهد شد و سپس کپسول ها جهت شارژ به شرکت فرستاده می شود . شارژ در کارگاه تحت نظارت ناظر شما مدیریت محترم انجام خواهد شد .

شایان به ذکر است کلیه کپسول های آتش نشانی به وسیله دستگاه های  تمام اتوماتیک و به صورت مکانیزه تست و شارژ میگردد .

اخبار سایت
افتتاح وب سایت
معیارهای شهر ایمن
فرهنگ ایمنی
لزوم آشنایی با علم شیمی حریق برای آتش نشانان
کپسول پودر و گاز 4 کیلو گرمی
قاط قوت و ضعف مديريت ايمني ،در آغاز هزاره ی سوم
تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ می باشد ..
طراحی سایت : ایران طراح